Inline skates LF-905 factory and manufacturers | Jiufeng
Ningbo Beilun JIUFENG спортски производи CO., LTD.
 • +86 574 86902848
 • sales@skatesfactory.com

РЕГИСТРАЦИЈА Ролери LF-905

 • Капа: хард школка пети капа
 • Големина: 31-42 #
 • Тркала: 82А PU Во ролите тркала (64/70 / 72mm)
 • Лежиште: ABEC-7
 • Шасија: Алуминиум
 • детали за производот

   

  Опис
  капа Хард школка пети капа
  големина S: 31-34
  M: 35-38
  L: 39-42
  тркало 82А PU Во ролите тркала
  (64/70 / 72mm)
  имајќи ABEC-7
  шасија алуминиум

   

  IMG_9407 IMG_9410 IMG_9416 IMG_9417 IMG_9421 IMG_9422 IMG_9423

   

   

  1112

   


 • Претходно:
 • Следно: