Ice Skates LF-B606 factory and manufacturers | Jiufeng
Ningbo Beilun JIUFENG спортски производи CO., LTD.
 • +86 574 86902848
 • sales@skatesfactory.com

Мраз Ролери LF-B606

 • Капа: ковање клинци капа
 • Големина: 31-42 #
 • Шасија: Hocky / слика мраз сечилото
 • детали за производот

  Опис
  капа Заковаме капа
  големина S: 31-34
  M: 35-38
  L: 39-42
  шасија Hocky / слика мраз сечилото

 • Претходно:
 • Следно: